BPO AUDIT TAX

Könyvvizsgáló asszisztens

Könyvvizsgáló asszisztens kollégát keresünk angol nyelvtudással. Jelentkezz a pozícióra vagy oszd meg ismerőseiddel a lehetőséget. Köszönjük!

• felsőfokú végzettséggel rendelkezel számvitel területen
• szakmai tapasztalatot szereztél már könyvelés vagy könyvvizsgálat területén
• aktív magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
• lelkes, megbízható és kitartó vagy
• lelkiismeretesen és precízen dolgozol
• ügyfélközpontú hozzáállással rendelkezel
• fontos számodra, hogy munkahelyeden barátságos, segítőkész kollégák vegyenek körül
• magabiztosan kezeled az Ms Office programokat (Excel, Word)

Főbb feladatok:
• aktív részvétel a magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában
• közreműködés a könyvvizsgálati dokumentáció összeállításában, jóváhagyásra történő előkészítésében
• elemzések és jelentések készítésében való közreműködés

Amit kínálunk:
• hosszú távú karrierlehetőséget
• hazai és nemzetközi projektekben való részvételt
• személyes és szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest      Munkaidő: teljes munkaidő       Fizetés: megegyezés szerint