BPO AUDIT TAX

Könyvvizsgáló asszisztens/gyakornok

Fiatal szakemberekből álló, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, pénzügyi és számviteli szolgáltatóként keressük új csapattagunkat. Építsd nálunk a karriered!

Büszkék vagyunk arra, hogy a családbarát és szakmai profizmust ötvöző célkitűzéseinkkel immáron 3. alkalommal nyertük el sikeresen a Családbarát Vállalat címet, sőt, 2018-ban a szakmai zsűri elbírálá sa alapján a BPO nyerte középvállalat kategóriában az Év Családbarát Vállalata címet!

Olyan kollégát keresünk, aki szeretne magas szintű szakmai tapasztalatra szert tenni és elmélyülni a szakmában. Aki számára fontos a feladatokhoz való proaktív és felelősségteljes hozzáállás. Cserébe egy családias hangulatú cégkultúrát és megfelelő bizonyítás után karrier előrelépést ajánlunk.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  •     Ha ugyan még nincs tapasztalatod könyvvizsgálatokban, de érdekel a szakma, és szívesen megtanulnád a szakmai standardokat náluk lesz lehetőséged rá
  •     Aktívan és önállóan vehetsz részt magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában
  •     Rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  •     Kellemes munkahelyi légkör vár rád, amit a csapatépítő programok, közösségi élmények garantálnak (irodai masszőr, szülinapi csoki, welcome ebéd)
  •     Nálunk nem kell választanod a munka és a magánélet, karrier és család között
  •     Zöldövezeti iroda a Városliget mellett
  •     Rendszeres továbbképzéseken, szakmai előadásokon vehetsz részt

Feladataid lesznek:

  •     Könyvvizsgálati dokumentumok elkészítése, áttekintése és értékelése
  •     Beszámolók és pénzügyi kimutatások áttekintése
  •     Elemzések és jelentések készítésében való közreműködés
  •     Aktív részvétel magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában

  •     Felsőfokú pénzügy- számvitel, gazdasági végzettséggel rendelkezel, vagy éppen folyamatban vannak tanulmányaid
  •     Számviteli, adózási tudásod naprakész
  •     Profi szinten kezeled az MS Office (Excel, Word) programokat, és lételemed a Pivot tábla
  •     Erős középfokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  •     Határozott, önálló és megoldás-fókuszú attitűddel rendelkezel
  •     Precíz és pontos vagy, igényes a minőségi munka iránt
  •     Előny, ha könyvvizsgálatban szereztél már tapasztalatot

Munkavégzés helye: Budapest XIV., Zichy Géza u. 5., vagy időszakonként az ügyfélnél

Munkaidő: teljes munkaidő