BPO AUDIT TAX

Senior könyvvizsgáló asszisztens

Fiatal szakemberekből álló, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, pénzügyi és számviteli szolgáltatóként keressük új csapattagunkat. Építsd nálunk a karriered!

Olyan kollégát keresünk, aki számára fontos értékkel bír a magas szintű szakmai elvárásoknak való megfelelés, a feladatokhoz való proaktív és felelősségteljes hozzáállás. Cserébe egy családias hangulatú cégkultúrát és megfelelő bizonyítás után karrier előrelépést ajánlunk.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Ha már van némi tapasztalatod könyvvizsgálatokban, vagy éppen tanulod a szakmát és mentori helyet keresel
  • Aktívan és önállóan vehetsz részt magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában
  • Rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  • Kellemes munkahelyi légkör vár rád, amit a csapatépítő programok, közösségi élmények garantálnak (irodai masszőr, szülinapi csoki, welcome ebéd, home office lehetőség)
  • Nálunk nem kell választanod a munka és a magánélet, karrier és család között
  • Zöld övezeti iroda a Városliget mellett
  • Rendszeres továbbképzéseken, szakmai előadásokon vehetsz részt

Feladataid lesznek:

  • Könyvvizsgálati dokumentumok elkészítése, áttekintése és értékelése
  • Beszámolók és pénzügyi kimutatások áttekintése
  • Elemzések és jelentések készítésében való közreműködés
  • Aktív részvétel magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában

  • Felsőfokú pénzügy- számvitel, gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Számviteli, adózási tudásod naprakész
  • Profi szinten kezeled a MS Office programot (Excel, Word)
  • 2-4 éves releváns szakmai tapasztalatod van könyvelésben, könyvizsgálatban vagy kontrolling terültén
  • Erős középfokú angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Határozott, önálló és megoldás-fókuszú attitűddel rendelkezel
  • Precíz és pontos vagy, igényes a minőségi munka iránt
  • Előny, ha könyvelőirodában szereztél tapasztalatot, vagy kifejezetten ilyen területet keresel.

Munkavégzés helye: Budapest XIV., Zichy Géza u. 5., vagy időszakonként az ügyfélnél

Munkaidő: teljes munkaidő