BPO AUDIT TAX

Könyvelő gyakornok

Fiatal szakemberekből álló, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező pénzügyi és számviteli szolgáltató cégként keresünk könyvelő gyakornokot dinamikus, innovatív csapatunkba.
Nálunk a gyakornokokra is az első munkanapjuktól cégünk teljes értékű csapattagjaként tekintünk.
Ezért mentorprogrammal fogadjuk gyakornokainkat, akik így szakmai vezetés mellett fejlődhetnek és kapnak folyamatos visszajelzést a munkájukról.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  •   rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségeidről
  •   kellemes munkahelyi légkör vár rád, amit a csapatépítő programok, közösségi élmények garantálnak
  •   értékes tapasztalatot szerezhetsz a könyvelés területén

  •   érdeklődsz a pénzügy-számvitel különböző területei iránt
  •   hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  •   szeretnél igazi munkatapasztalatot szerezni
  •   fontos számodra, hogy barátságos, segítőkész kollégák vegyenek körül
  •   lelkes, megbízható és kitartó vagy
  •   lelkiismeretesen és precízen dolgozol
  •   nyitott vagy a hosszabb távú együttműködésre
  •   magabiztosan kezeled az Ms Office programokat (Excel, Word)
  •   előny: aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

Feladataid lesznek:

  •   könyvelési feladatok ellátása senior kollégák írányításával
  •   könyvelő program használata
  •   számlák rendezése, egyeztetés, rögzítés, kontírozás
  •   senior kollégák munkájának támogatása

Érdekel, hogy milyen nálunk könyvelő gyakornokként dolgozni? Olvasd el gyakornokainkkal készüét interjúinkat, ismerd meg az ő történetüket:

András története
Anita története
Dávid története