BPO AUDIT TAX

Könyvvizsgáló gyakornok

Fiatal szakemberekből álló, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező pénzügyi és számviteli szolgáltató cégként keresünk könyvvizsgáló gyakornokot dinamikus, innovatív csapatunkba.

Büszkék vagyunk, arra hogy a családbarát és szakmai profizmust ötvöző célkitűzéseinknek hála immáron 3. alkalommal nyertük el sikeresen a Családbarát Vállalat címet, sőt, idén a szakmai zsűri elbírálása alapján a BPO nyerte középvállalat kategóriában az Év Családbarát Vállalata címet!

Nálunk a gyakornokokra is az első munkanapjuktól cégünk teljes értékű csapattagjaként tekintünk. Ezért mentorprogrammal fogadjuk gyakornokainkat, akik így szakmai vezetés mellett fejlődhetnek és kapnak folyamatos visszajelzést a munkájukról.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • aktívan részt vehetsz magyar és nemzetközi ügyfékörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában senior könyvvizsgálók támogatása mellett
  • rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  • kellemes munkahelyi légkör vár rád, amit a csapatépítő programok, közösségi élmények garantálnak (irodai masszőr, szülinapi csoki, welcome ebéd)
  • nálunk nem kell választanod a munka és a magánélet, karrier és család között
  • zöld övezeti iroda a Városliget mellett

Feladataid lesznek:

  • könyvvizsgálók és managerek adminisztratív támogatása
  • elemzések és jelentések készítésében való közreműködés
  • aktív részvétel a könyvvizsgálat munkafolyamataiban

  • érdeklődsz a számvitel és könyvvizsgálat területe iránt
  • hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • szeretnél igazi munkatapasztalatot szerezni, érdekes projektekben részt venni
  • fontos számodra, hogy barátságos, segítőkész kollégák vegyenek körül
  • lelkes, megbízható és kitartó vagy
  • nyitott vagy a hosszabb távú együttműködésre
  • magabiztosan kezeled az Ms Office programokat (Excel, Word)

Munkavégzés helye: Budapest XIV., Zichy Géza u. 5.

Munkaidő: rugalmas, tanulmányokhoz igazítva

Fizetés: megegyezés szerint

Érdekel, hogy milyen nálunk könyvelő gyakornokként dolgozni? Olvasd el gyakornokainkkal készüét interjúinkat, ismerd meg az ő történetüket:

András története
Anita története